منو

10 ایده خلاقانه و جالب برای طراحی لوگو ۱۰ ایده خلاقانه و جالب برای طراحی لوگو

۱- طراحی لوگو Sport caffe (کافی شاپ ورزشی)

 طراحی لوگوی خلاقانه برای یک کافی شاپ با ترکیب ۱ فنجان قهوه از نمای بالایی و یک زمین ورزشی در وسط آن. لوگو در عین سادگی بسیار جذاب و خلاقانه است.

کافی شاپ ورزشی

۲- طراحی لوگو Art cafe ( کافه هنر)

لوگوی طراحی شده برای این عبارت ، ترکیبی است بسیار جذاب از یک فنجان قهوه و یک پالت رنگ که نشان دهنده عبارت هنر است . این لوگو درعین سادگی ، گیرا و خلاقانه است. فونت به کار رفته در این لوگو نیز ، هنرمندانه و پرپیچ است.

کافه هنر

۳- طراحی لوگو Cream fort (قلعه کرم)

در این طراحی ، یک قلعه ی خامه ای بسیار زیبا و جذاب نمایش داده شده است . دیوارهای ساده ی برج یک قلعه ، تنها با فرم خامه تزیین شده است. فونت به کار رفته نیز ، پرپیچ و خم است و حالتی از فرم خامه را القا می کند.

قلعه کرم

۴- طراحی لوگو Bamboo eatery ( سالن غذاخوری بامبو)

برای طراحی لوگوی این غذاخوری ، تنها با استفاده از چوبهای بامبوی فرم گرفته، کلمه ی بامبو نشان داده شده است. همچنین حرف o آخر کلمه Bamboo را به صورت ۲ کاسه ی روی هم و با ۲ چاپستیک نمایش داده است،که حس غذاخوری با این خلاقیت در طراحی به خوبی القا می شود.

سالن غذاخوری بامبو

۵- طراحی لوگو Mann music (موسیقی  mann )

بهترین راه برای نشان دادن موزیک ، استفاده از یکی از سازهای موسیقیایی است . به همین دلیل ، طراح کلمه mannرا در عین سادگی در قالب کلیدهای پیانو، نمایش داده است و با کادری مشکی و ساده و تضاد دو رنگ سفید و مشکی، به بهترین حالت ممکن، واژه را نمایش داده.

موسیقی mann

۶- طراحی لوگو No time (نداشتن زمان)

این لوگو از یک ساعت بدون عقربه تشکیل شده است. مفهوم نداشتن زمان کافی با حذف عقربه ها نمایان است. عبارت no time ، در ۳ بخش ۲ حرفی به صورت یک ساعت دیجیتالی نمایش داده شده  و باز هم تأکیدی است بر نداشتن زمان کافی.

نداشتن زمان

۷- طراحی لوگو volume

لوگوی خلاقانه volume، تنها با استفاده ای هوشمندانه از یک کلید افزایش و کاهش صدا که با اعداد نمایش داده شده اند، به جای حرف o خلق شده است.

 

لوگو ولوم

 

 

۸- طراحی لوگو Upside town ( شهر صعودی)

در این لوگو برای نمایش عبارت با تایپوگرافی ساده ، نمایی ازچندین ساختمان که به صورت سری در کنار هم قرار گرفته اند،به صورت وارونه نمایش داده شده است . استفاده از این وارونگی، به خوبی نشان دهنده ی مفهوم لوگو است.

شهر صعودی

۹- طراحی لوگو Law discussion (بحث قانون)

شناخته شده ترین نماد عدالت و قانون ترازو می باشد. از ترکیب ترازوها با آیکون گپ و گفتگو ، مفهوم در طراحی خلاقانه این لوگو به بهترین نحو ممکن انتقال یافته است.

بحث قانون

۱۰- طراحی لوگو Reservseats ( رزرو کردن)

صندلی بهترین عنصر برای القاء حس رزرو کردن یک میز در رستوران و یا کافه می باشد. تغییر فرم چنگال و نمایش آن به صورت صندلی، بسیار خلاقانه است و به خوبی مفهوم لوگو را القا می کند.

 

رزرو کردن

 

 

طراحی به سبک جدید

 

 

پیشنهاد یک راه حل خلاقانه

دانادیزاین یک شبکه طراحی است که شما می توانید با ده ها طراح از سراسر کشور در ارتباط باشید و طراحی لوگو برند خود را به صورت یک مسابقه میان ده ها طراح از سراسر کشور برگزار کنید و با ایده و فکر چندین طراح بهترین طرح را برای لوگوی خود انتخاب کنید .

چگونه کار می کند ؟

ابتدا شما به عنوان یک کارفرما در داخل سایت یک مسابقه طراحی ایجاد می کنید و توضیحات لازم که از قبل جمع آوری کرده اید را مثل رنگ ، سایز ، تعداد صفحات و … در سایت وارد می کنید. سپس مبلغ  و زمان مورد نظر را برای پروژه خودتان انتخاب می کنید و ثبت سفارش می کنید .سپس با کمک سایت دانادیزاین پروژه شما از طریق ایمیل و کانال تلگرام دانادیزاین میان ده ها طراح از سراسر کشور اطلاع رسانی می شود. طراحان پروژه شما را بررسی خواهند کرد و در زمان تعیین شده طرح های پیشنهادی خود را برای شما ارسال خواهند کرد که شما می توانید طرح ها را با هم مقایسه کنید و به روی طرح ها نظر دهید تا به طرح دلخواه خودتان برسید، پس از تائید طرح و انتخاب برنده مسابقه می توانید به سادگی فایل های آماده شده را که برای چاپ نیاز دارین دانلود کنید در این سامانه می توانید چند طرح مختلف را بررسی کنید علاوه بر آن به طراحان حرفه ای هم دسترسی پیدا کنید .

برای اطلاعات بیشتر می تونید اینجا کلیک کنید

ارسال جدید ترین مقالات به ایمیل شما

ما هرگز اسپم ارسال نمی کنیم 🙂

Please wait...

عضویت شما با موفقیت انجام شد . باتشکر دانادیزاین

مطالب مرتبط

دسته :  مقالات

دیدگاه ها