منو

تایپوگرافی های خلاقانه (بخش دوم) تایپوگرافی های خلاقانه (بخش دوم)

تایپوگرافی ، هنری گرافیکی است که حروف بدنه اصلی آن را شکل می دهد و از فونت های موجود با تغیراتی که در آنها برای کشف ویژگی های بصری حروف انجام می شود ، استفاده می کند. تایپوگرافی که به هنر حروف نگاری برای نمایش زبان تعریف می شود، هنری محسوب است که در آن طراح کوشش می کند تا با به کارگیری خلاقیت خود با تغییر عناصر مختلف متن زبان بصری منحصر به فردی برای تایپ به وجود آورد. تایپو گرافی یکی از جذاب ترین عناصر برای طراحان است که می خواهند اثرشان چاپ شود تایپو گرافی علاوه بر جلب نظر ، می تواند معنایی گسترده تر القا کند همچنین یکی از مزیت آن در ترکیب شدن با عناصر گرافیکی دیگر است. عموما تایپوگرافی را زیر مجموعه ای از هنر گرافیک به حساب می آورند. ما در این مقاله چند نمونه از تایپوگرافی های خلاقانه را قرار داده ایم تا شما طراحان عزیز از آنها ایده گرفته و در طراحی خود استفاده کنید:

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

 

 

طراحی به سبک جدید

 

 

پیشنهاد یک راه حل خلاقانه

دانادیزاین یک شبکه طراحی است که شما می توانید با ده ها طراح از سراسر کشور در ارتباط باشید و طراحی لوگو برند خود را به صورت یک مسابقه میان ده ها طراح از سراسر کشور برگزار کنید و با ایده و فکر چندین طراح بهترین طرح را برای لوگوی خود انتخاب کنید .

چگونه کار می کند ؟

ابتدا شما به عنوان یک کارفرما در داخل سایت یک مسابقه طراحی ایجاد می کنید و توضیحات لازم که از قبل جمع آوری کرده اید را مثل رنگ ، سایز ، تعداد صفحات و … در سایت وارد می کنید. سپس مبلغ  و زمان مورد نظر را برای پروژه خودتان انتخاب می کنید و ثبت سفارش می کنید .سپس با کمک سایت دانادیزاین پروژه شما از طریق ایمیل و کانال تلگرام دانادیزاین میان ده ها طراح از سراسر کشور اطلاع رسانی می شود. طراحان پروژه شما را بررسی خواهند کرد و در زمان تعیین شده طرح های پیشنهادی خود را برای شما ارسال خواهند کرد که شما می توانید طرح ها را با هم مقایسه کنید و به روی طرح ها نظر دهید تا به طرح دلخواه خودتان برسید، پس از تائید طرح و انتخاب برنده مسابقه می توانید به سادگی فایل های آماده شده را که برای چاپ نیاز دارین دانلود کنید در این سامانه می توانید چند طرح مختلف را بررسی کنید علاوه بر آن به طراحان حرفه ای هم دسترسی پیدا کنید .

برای اطلاعات بیشتر می تونید اینجا کلیک کنید

ارسال جدید ترین مقالات به ایمیل شما

ما هرگز اسپم ارسال نمی کنیم 🙂

Please wait...

عضویت شما با موفقیت انجام شد . باتشکر دانادیزاین

مطالب مرتبط

دسته :  مقالات

دیدگاه ها